Montaż, składanie linii produkcyjnych Phoenix24

Wsparcie generalnych wykonawców montaży linii produkcyjnych

Zespół od wielu lat współpracujących ze sobą specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w montażu skomplikowanych linii produkcyjnych, to atut oferty Phoenix24. Monterzy, których pracę oferujemy brali udział w budowaniu największych linii produkcyjnych w branży papierniczej, wymagających precyzji, umiejętności współpracy i pogłębionej wiedzy technicznej.

W ramach usługi oferujemy kompleksowe rozwiązania: znalezienie generalnego wykonawcy, firm podwykonawczych, optymalnej i terminowej obsługi projektu. Gwarantujemy profesjonalną i całościową realizację zadania, gotowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych oczekiwań i potrzeb zleceniodawcy. W ramach współpracy oferujemy również całościowy nadzór nad sprawnym przebiegiem zlecenia.

Realizację usługi rozpoczynamy od analizy potrzeb i stworzenia indywidualnej koncepcji realizacji projektu. Opracowanie harmonogramu prac, dobór generalnego wykonawcy i podwykonawców to oszczędność czasu i gwarancja sprawnego przeprowadzenia wszystkich etapów zlecenia. Znajomość rynku i firm z tej branży pozwala Phoenix24 zaproponować naprawdę profesjonalnie wykonanie zlecenia. Cenimy czas i fundusze naszych klientów. A oni cenią nas za efekty. Sprawdź nas.