Specjalistyczny montaż maszyn przemysłowych Phoenix24

Phoenix24 zaufanym partnerem wspierającym generalnych wykonawców montujących maszyny przemysłowe

Wysoko wykwalifikowana kadra montażystów z wieloletnim doświadczeniem w montażu maszyn przemysłowych to bezsprzeczny atut oferty firmy Phoenix24. Nasza firma powstała zaledwie w 2019 roku, łącząc pod jedną marką firmy, ich właścicieli, specjalistów i menadżerów, którzy od wielu lat są aktywnie obecni na rynku usług dla przemysłu. Dlatego proponując usługę montażu maszyn przemysłowych gwarantujemy jakość, profesjonalizm i doświadczenie.

Phoenix24 proponuje efektywne i różnorakie wsparcie dla generalnych wykonawców montażu maszyn przemysłowych. A dzięki wszechstronnej znajomości rynku usług przemysłowych, jest w stanie zaproponować zleceniodawcy generalnego wykonawcę, optymalnego do określonej usługi.

Pierwszym etapem naszej współpracy jest analiza zapotrzebowania zleceniodawcy i na jej podstawie przygotowanie całościowego projektu jego realizacji. Projekt zawiera zarówno szczegółowy opis realizacji zamówienia, jak również propozycję generalnego wykonawcy i innych firm zewnętrznych potrzebnych do sprawnego i terminowego przebiegu montażu.

W trakcie wykonywania usługi Phoenix24 podejmuje się nie tylko roli wykonawcy montażu maszyn przemysłowych, ale także przejęcia roli nadzorcy projektu, odpowiedzialnego za jej, satysfakcjonujący zleceniodawcę, efekt finalny.