Twój partner w biznesie, Phoenix24

Zostańmy partnerami w biznesie

Phoenix24 na rynku usług pojawiła się zaledwie w 2020 roku. A mimo to jest w stanie zaoferować kompleksowe usługi na najwyższym poziomie dla różnych branż gospodarki. Jak to możliwe?

Każdy z założycieli Phoenix24 ma wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług biznesowych oraz handlu na rynku polskim. Po wielu latach pracy pod marką własną, założyciele Phoenix24 postanowili połączyć swoją wiedzę i doświadczenie i stworzyć unikatową firmę oferującą różnorodne usługi dla przemysłu i polskich przedsiębiorców.

W jej składzie znajduje się wysoko wykwalifikowana kadra menadżerska, pracownicy techniczni, specjaliści z różnych branż i wykonawcy.

Że koncepcja tego rodzaju biznesu była trafiona, świadczy duże zainteresowanie naszą ofertą oraz powiększająca się z każdym miesiącem liczba klientów kompleksowo korzystająca z naszych usług i wiedzy.

Innowacyjne rozwiązania biznesowe dla każdej firmy

null

Profesjonalizm i doświadczenie

Gwarantujemy wysoką jakość zamawianych usług, nadzór i najnowcześniejsze rozwiązania. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zainwestuj w komfortowe partnerstwo biznesowe.
null

Kompleksowe rozwiązania

Jedna firma, wiele działalności usługowych. To oszczędność czasu i funduszy. Przygotowujemy i realizujemy zlecenia pojedyncze i złożone. Wielobranżowość to nasza mocna strona.
null

Niezawodny serwis

Zapewniamy obsługę serwisową dla naszych zleceniodawców oraz podmiotów z nami nie związanych. Oferujemy pakiet serwisowy w systemie 24h/7dni/365 dni w roku. Niespodziewana awaria to dla nas nie kłopot.